משלוח חינם עד הבית החל מ 300 ש"ח 

תקנון

כללי

חנות חלום של צעצוע (להלן: "החנות") הינה חנות אינטרנטית מקוונת הנמצאת באחריותה הבלעדית של המפעילים להלן חלום של צעצוע.


אודות המכירות

1.      חלום של צעצוע מאפשרת לך לרכוש מוצרים ושירותים שונים באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה, קלה ובמחירים אטרקטיביים ממיטב היצרנים, היבואנים והקמעונאים הפועלים בישראל.


2.       עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג "דף מכירה" הכולל את פרטי המוצר או השירות המוצע למכירה, את מחיר המכירה, האחריות על המוצר אם קיימת ועוד. (להלן "דף המכירה").


3.       כדי לבצע יש לבחור מוצר, להזמינו ולהזין את פרטי המזמין ואמצעי תשלום.


4.       מיד לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ההזמנה תרשם במחשבי חלום של צעצוע, כמו כן יישלח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום הליך המכירה.


5.       חשוב להבהיר, עם פתיחת כרטיס לקוח ואישור הלקוח יכלל במאגר מידע של חלום של צעצוע וימנה בתפוצת הדיוור הישיר חלום של צעצוע.


6.       יובהר ויודגש כי משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את חלום של צעצוע. הרישום שנרשם במחשבי חלום של צעצוע יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.


7.       חיוב הלקוח בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, מייד לפני שילוחו.


8.       דע: הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.


9.       במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש הלקוח ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י הלקוח. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. לא פעל הלקוח להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה חלום של צעצוע זכאית לבטל את ההזמנה ולחייבו בדמי ביטול כחוק.


          א. הזמנות מעל 1000 ש"ח, או במוצרים מיוחדים מצריכות אימות נתונים, במקרה כזה אנו נטלפן אליכם לקחת כמה פרטים מזהים על מנת שנוכל לוודא שכרטיס האשראי ששומש באתר שייך אכן ללקוח המזמין-דע: הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.


10.   בצמוד לכל מוצר באתר מופיעים המפרט הטכני ותיאור המוצר ו/או השירות, כפי שנמסרו על ידי הספקים. הספקים נוטלים על עצמם את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי כל דין ובפרט על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן, לגבי המוצרים והשירותים המוצעים באתר, ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר ושירות, וככל שקיימים כאלו.


11.   זכור: חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981, (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה שלא עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין הנכס או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך, רשאית חלום של צעצוע לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, ובנוסף דמי טיפול בסך 20 ₪. במידה והמוצר יצא ממחסנינו בדרך אליך יופחתו גם דמי המשלוח מסך הזיכוי.


שיטת המכירה

12.   מכירת המוצרים תהיה במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי או סיום המבצע.


13.   הגולש בוחר מוצר (מומלץ לעיין בדף המכירה בטרם ביצוע הקניה) ומבצע את הקניה בהתאם להוראות באתר.


מועדי המכירה

14.   ניתן לרכוש מוצרים 24 שעות ביממה 365 יום בשנה, עד גמר המלאי.


אספקת/הובלת המוצרים

15.   תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר (בכפוף למלאי היבואן) לכתובת בישראל, אשר הוקלדה בכרטיס הלקוח בעת פתיחתו או לכתובת חלופית אשר הוכנסה בעת סגירת ההזמנה. פירוט של אפשרויות המשלוח ולוחות הזמנים מתעדכנים מדי פעם וניתן למצוא אותם בתקציר המשלוחים וההחזרות שבאתר.


16. חלום של צעצוע מתחייבת לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט להלן.


17. חלום של צעצוע לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, השבתות, פגעי טבע, מצב מלחמה מצב חירום/קורונה ווכיוצ"ב.


18.   באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית חלום של צעצוע תהיה רשאית להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמם מראש. באחריות הלקוח לידע את חלום של צעצוע כי המקום שאליו הוזמן המוצר מוגבל גישה מסיבות בטיחותיות. במידה ולא הודיע הלקוח והמשלוח חזר או התעכב יחולו כל הוצאות המשלוח החוזרות על הלקוח.


19.   דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה לקומות גבוהות ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים ו/או מוצרים בעלי נפח/משקל גדול (מעל 3 ק"ג).


20.   במקרה של הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל ו/או שינוי כתובת לאחר יציאת החבילה ממחסנינו חלום של צעצוע תהיה רשאית לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין ההובלה.


21.   זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים ואינם כוללים את יום ההזמנה. (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).


22.   את דמי המשלוח ניתן לשלם בנפרד או ביחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, רשאית חלום של צעצוע לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.


23.   רוכש מוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר ממחסני חלום של צעצוע. לתאום איסוף יש לפנות לשרות הלקוחות המפורסם באתר. באחריות חלום של צעצוע להודיע ללקוח באמצעות כתובת המייל שסופקה על ידו על מוכנות המוצר לאיסוף. מוצר שלא יאסף תוך 30 יום משליחת ההודעה יחשב כמוצר נטוש שלא יתקבל זיכוי או החזר כספי בגינו.


24.   בעת אספקת המוצר, רשאית חלום של צעצוע ו/או מי מטעמה לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.


25.   דע: בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה שלא עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך. ובמידה והמוצר נשלח זה מכבר, על מבצע הפעולה להחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא חלום של צעצוע על חשבונו.


26. מוצר שמוגדר כעונתי (תחופשות ואביזרים/מוצרי אופנה/בריכות ומוצרי קיץ/מוצרי חגים/מוצרי חורף/תיקים ומוצרי חזרה לבי"ס) וכו חלום של צעצוע רשאית לא לבטל או להחזיר או לזכות את הלקוח בסיום העונה או שבועיים לפני תום העונה או החג הרלוונטי. המועד לסיום העונה ייקבע ע"י חלום של צעצוע או בהתאם למועד הרשמי של החג או העונה בהתאם למקובל בלוח המועדים האזרחי/היהודי של המדינה.


שירות לקוחות

26.   בשאלות לגבי המוצרים המוצגים בחנויות כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, למידע על תפעול המוצר, אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות לשירות הלקוחות שלנו בהודעה בלבד.


27.   נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם, בשעות הפעילות המפורסמות, בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.


כשרות להשתמש באתר

28. חלום של צעצוע רשאית למנוע ממשתמש מלהשתתף במכירות באתר באמצעות חסימה של משתתף בכל אחד מהמקרים הבאים:


א.         המשתתף ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.


ב.         המשתתף הפר תנאי מתנאי התקנון או מתנאי השימוש.


ג.          המשתתף מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון.


ד.         המשתתף ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בחלום של צעצוע ו/או מי מטעמה ו/או מי מצד ג' כלשהו ו/או בפעילות התקינה של האתר.


ה.         בכוונת המשתתף לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו יזכה לצד ג' ו/או לסחור בו.


שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש

29.   כדי לרכוש מוצר/שירות יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר ילוו אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.


30.   מעבר לשימוש הנ"ל חלום של צעצוע מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם אלא עפ"י כל דין ו/או האמור בהסכם זה ואו אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה.


31. חלום של צעצוע נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים באתר החברה אלא בשרת המאושר לכך ע"י חברות האשראי. כל שאר המידע נשמר ומוצפן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, חלום של צעצוע לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

ביטול עסקה/מכירה ו/או כשל תמורה

32.   מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.


33.   לשם נוחיות המשתמש בלבד, להלן התנאים והדרך בה יכול מבצע הפעולה באתר לבטל את עסקת הרכישה שביצע:


א.         ברכישה של מוצר - מיום עשיית העסקה (כולל) ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;


ב.         ברכישת שירות - בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.


ג.          ברכישת פריטים מסוימים, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה, הכל כאמור בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן.


ד.        במקרה של רכישת מוצר שנרכש ע"י הלקוח והוא ביקש מחלום של צעצוע לאפסן אותו במחסניה עבורו עד שייבקש לשלוח אותו אליו או לאספו יספרו 14 הימים החל מיום ביצוע הרכישה ללא קשר לתאריך האיסוף ו/או תאריך התשלום המלא או החלקי בגינו.


34.   ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות באמצעות הדואר האלקטרוני toysdream1@gmail.com‏


35.   על אף האמור לעיל לא ניתן לבטל את רכישת המוצרים הבאים:


א.         מוצרים פסידים


ב.         מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק, או לשכפול, שהמזמין פתח את אריזתם המקורית.


ג.         ריהוט לתינוק (שידה / מיטה / ארון) שהוזמן עבור הלקוח


ד.         תחפושת שנלבשה או נמדדה ונפתחה, לרבות אביזרים נלווים לפורים (במקרים מסויימים, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של חלום של צעצוע, תתאפשר החלפה של תחפושת שנרכשה בתחפושת אחרת, או במידה אחרת של אותה התחפושת, בכפוף לזמינות המלאי של המוצר, ובכפוף למועד שהוגדר מראש בתקנון לביטול או החלפה של מוצר עונתי. יובהר כי עלויות עסקה נלוות ועלויות השילוח במקרים כאלה, ככל שיאושרו על ידי חלום של צעצוע, יחולו באופן בלעדי ומלא על הלקוח, ואלה לא יוחזרו או יבוטלו בכל מקרה.


ה.         בריכה או מוצר קיץ אחר שנפתח מהמארז המקורי.


ו.          מוצר שנפתח והורכב עבור הלקוח או על ידיו או על ידי גורם אחר, לרבות אופניים ומוצרי "על גלגלים" לסוגיהם, ריהוט כגון בתי בובות ומטבחים וכד'.


36.   תוצאות הביטול עקב פגם - ביטל לקוח עסקה עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לו מאת החנות, תחזיר החנות ללקוח בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הלקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח דמי ביטול כלשהם; קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, יעמידו לרשות בעל החנות במקום שבו נמסר לו המוצר, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה.


37.   תוצאות הביטול שלא עקב פגם - ביטל הלקוח את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, תחזיר חלום של צעצוע ללקוח, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי ללקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם. ובנוסף 20 ₪ דמי טיפול.


38.   קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, ידאג להחזרת המוצר לחנות, על חשבון הלקוח, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה. מובהר בזאת כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשוא העסקה או החוזה נשלח מהחנות לחברת השילוח.


39.   יובהר ויודגש: ביטול העסקה, שלא עקב פגם, כאמור לעיל, ע"י מבצע הפעולה, כפוף לכך שמבצע הפעולה יחזיר את המוצר, על חשבונו, שהוא ארוז באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.


40.   דע: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה.


41.   אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של החנות לתבוע את נזקיה, בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.


42.   האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד') לחוק הגנת הצרכן.


43.   האמור בסעיף זה אינו בא להטיל על חלום של צעצוע אחריות כ"עוסק" בהתאם לחוק הגנת הצרכן.


44. חלום של צעצוע תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה:


א.         במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר;


ב.         במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.


ג.          אם יתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הזוכים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.


ד.         אם יתברר לחלום של צעצוע כי הזוכה עלול לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו זכה לצד ג' ו/או לסחור בו.


45.   הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בכתב לכתובת אותה ציינו בכרטיס הלקוח בעת ההרשמה למכירה.


46.   אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאית חלום של צעצוע לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה מכירה כאמור חלום של צעצוע ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.


***מוצר שמוגדר כעונתי - תחופשות ואביזרים/מוצרי אופנה/בריכות ומוצרי קיץ/מוצרי חגים/מוצרי חורף/תיקים ומוצרי חזרה לבי"ס וכו', חלום של צעצוע רשאית לא לבטל או להחזיר או לזכות את הלקוח בסיום העונה, או שבועיים לפני תום העונה או החג הרלוונטי. המועד לסיום העונה ייקבע ע"י חלום של צעצוע או בהתאם למועד הרשמי של החג או העונה בהתאם למקובל בלוח המועדים האזרחי/היהודי של המדינה.


כשלון תמורה

47. חלום של צעצוע מתחייבים כי בכל מקרה של ביטול עסקה ע"י הגולש עקב כשלון תמורה מלא, תפעל חלום של צעצוע לספק מוצר חלופי, שווה ערך, לאחר קבלת ההודעה בכתב מהרוכש, על ביטול והסיבות לביטול העסקה כאמור.


48.   לא הצליחה חלום של צעצוע לספק מוצר חלופי הולם, יושב לרוכש מלוא הכסף ששולם על ידו בפועל , ובלבד שהרוכש ביטל את העסקה אל מול חברת האשראי ושלח לחלום של צעצוע הצהרה חתומה על ידו, הכוללת את פרוט כל התשלומים שהוציא.


תנאים נוספים

49.   כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים והמותגים, טיבם ואיכותם נמסרו לחלום של צעצוע ע"י מפעילי הספקים והיבואנים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.


50.   נפלה טעות קלומוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את חלום של צעצוע. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.


51. חלום של צעצוע ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז חלום של צעצוע שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב ללקוח. בנוסף על כך, חלום של צעצוע לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על ללקוח בלבד ועל חשבונו.


52.  כמו כן, הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב אחרת.


קניין רוחני

53.   אייקונים (icons) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של חלום של צעצוע.


54.   אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם חלום של צעצוע נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.


55.   אין בהצגת החנויות, מוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם חלום של צעצוע.


56.   רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.


סמכות שיפוט

57.   השימוש באתר ותנאי שימוש אלה כפופים לחוקי מדינת ישראל. כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה הנוגעת לתנאי שימוש אלה ו/או לשימוש באתר יהיו בסמכות שיפוט בלעדית של בית המשפט המוסמך בתל אביב בלבד, ישראל.

טואול - בניית אתרים